Micopro.pl Aktualności
2012-07-21 00:00:00
Informujemy że z dniem 25.07.2012 nazwa i dane adresowe firmy ulegają zmianie...


Oferta - Webdesign

Webdesign - projektowanie i budowa stron internetowych

Jeśli chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców swoich usług lub oferowanych produktów powinieneś pomyśleć o zaistnieniu w sieci. Strona WWW jest najtańszym sposobem zareklamowania się szerokiemu gronu klientów i kontrahentów a także głównym źródłem informacji i interaktywnym środowiskiem kontaktu z klientem.

Na zamówienie zaprojektujemy i wykonamy prostą i tanią stronę internetową lub przypadku większych wymagań rozbudowany serwis internetowy. Projekty wykonujemy w oparciu o technologie PHP, HTML, JS, AJAX, CSS, FLASH oraz bazy danych MySQL, Postgree, MS SQL.

Na życzenie naszych klientów instalujemy, dostosowujemy graficznie i konfigurujemy również systemy CMS (Systemy Zarządzania Treścią) takie jak np. Joomla!, Mambo, PostNuke, PHP-Nuke oraz sklepy internetowe.

Oczywiście zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie aktualizacji wykonanych przez nas serwisów internetowych oraz stały nadzór administracyjny. W ramach umowy jesteśmy gotowi przejąć także opiekę nad już istniejącymi serwisami www.

Obsługa domen, serwerów wirtualnych i poczty elektronicznej

Jak wiadomo już stworzona strona internetowa musi posiadać swój unikalny adres w Internecie oraz miejsce w którym będzie przechowywana.

Dlatego oferujemy naszym klientom pełną obsługę domen internetowych - począwszy od rejestracji, zarządzania i konfiguracji, po nadzór nad terminowością opłat za ich odnawianie, pozycjonowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin, itd.

Zarządzamy również serwerami wirtualnymi na których umieszczone są strony www oraz kontami poczty elektronicznej naszych klientów, utrzymywanymi na serwerach własnych klienta oraz na serwerach MicoSoft lub zewnętrznych dostawców hostingowych.