Micopro.pl Aktualności
2012-07-21 00:00:00
Informujemy że z dniem 25.07.2012 nazwa i dane adresowe firmy ulegają zmianie...


Oferta - Dla firm

Support i outsourcing IT

W każdej firmie posiadającej infrastrukturę informatyczną oraz zatrudniającej pracowników biurowych zdarzają się sytuacje gdzie niezbędna jest szybka i kompetentna pomoc przy rozwiązywaniu, często nawet błahych, problemów.

Support IT to usługa której zadaniem jest kompleksowa pomoc techniczna zarówno w postaci działań o charakterze prewencyjnym, jak i doraźnych interwencji oraz pomocy użytkownikom.

Usługa outsourcingu polega na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania zasobów informatycznych naszych klientów poprzez przejęcie wybranych działów lub całych obszarów IT firmy. Mówiąc krótko jest to sposób na zewnętrzne zarządzanie informatyką w Państwa firmie, pozwalający na znaczne obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem i szkoleniem specjalistów wewnętrznego działu IT.

Doradztwo, dostarczanie oraz rozbudowa sprzętu IT

Do prawidłowego funkcjonowania prawie każdej firmy, niezbędne jest prawidłowe, ciągłe i bezawaryjne działanie infrastruktury IT. Wymaga to szczególnego nadzoru sprzętu oraz stałej analizy potrzeb informatycznych firmy.

Dlatego polecamy również swoje usługi w zakresie doradztwa IT. Na podstawie przeprowadzonych analiz i bieżących zapotrzebowań wynikających z eksploatacji, przedstawimy propozycję jaki sprzęt wybrać.

Oczywiście zajmiemy się również zakupem zamówionego sprzętu na najlepszych, wynegocjowanych warunkach a także jego dostarczeniem do naszego klienta oraz instalacją i niezbędną konfiguracją.

W przypadkach konieczności modyfikacji lub rozbudowy zestawów komputerowych, gotowi jesteśmy zaprojektować i przygotować dowolny produkt wg zamówienia klienta.